نحوه عملکرد نرم افزار دستیار بازاریاب

نحوه عملکرد دستیار بازاریاب

چرخه فروش در دستیار بازاریاب

معمولا برای انجام فروش در  هر سازمانی روال استاندارد و مشخصی تعریف می شود تا از سردگمی  پرسنل جلوگیری کرده و میزان پیشرفت در فروش نسبت به مرحله ای که در آن قرارا گرفته است قابل رصد و سنجش باشد . 


چرخه فروش در صنعت پخش     را می توان به این صورت تعریف کرد . “مراحل ثبت سفارش توسط فروشنده ، تحویل کالا ، تسویه حساب و ویزیت مجدد ”  اما برای یک فروشنده و در یک روز کاری این چرخه ساده تر است و شامل حضور در محل مشتری ، بررسی سوابق مشتری ( بدهی ، چک ، اعتبار )  پیشنهاد کالا ، ثبت سفارش  و … می شود 


در ادامه مراحل طی شده چرخه فروش دستیار بازاریاب در یک روز کاری و  برای یک فروشنده را ذکر کرده ایم 

Synchronization

همسان سازی اطلاعات

در مرحله اول و پیش از شروع ویزیت ،کلیه اطلاعات لازم برای فروشنده از قبیل مشتریان ، کارت حساب مشتری ، کالا ، مناطق فروش و غیره از به صورت اتوماتیک نرم افزار حسابداری مالی فراخوانده شده و به نرم افزار دستیار بازاریاب دیکام منتقل می شود تا بعدا در اختیار فروشندگان قرار بگیرد. این اطلاعات بصورت مداوم و آنلاین با نرم افزار حسابداری مالی داخل شرکت همسان سازی می شود.

Complete Information

تکمیل اطلاعات همسان سازی شده

در مرحله دوم اطلاعات ضروری برای هر فروشنده تعریف و تخصیص داده می شود .کالاهای مربوط به فروشنده ، مسیر ویزیت و مشتریان آماده می شود و در صورتی که بخشی از اطلاعات لازم در نرم افزار حسابداری موجود نباشد مانند مسیر ویزیت یا لیست فروشندگان ،می توان در این مرحله در داخل نرم افزار اطلاعات را ایجاد کرد .

Send information for the seller

ارسال اطلاعات برای فروشنده

اطلاعات تکمیل شده برای گوشی همراه یا تبلت فروشنده ارسال می شود.
با توجه به سطح دسترسی که در سیستم تعریف می شود هر فروشنده صرفا به کالاها و مسیرهای ویزیت و مشتریان خود در نرم افزار دسترسی خواهد داشت

Take orders from customers

گرفتن سفارش از مشتری

فروشنده با توجه به مسیر ویزیت خود در محل مشتریان حاضر می شود . اطلاعات مربوط به هر مشتری مثل خرید های قبلی و بدهی در اختیار فروشنده است و در جهت انجام یک فروش سالم به او کمک می کند. فروشنده از طریق نرم افزار دستیار بازاریاب به صورت آنلاین از موجودی انبار و اخرین تغییرات قیمت و شرایط فروش مطلع است .

Send information for broadcast

ارسال اطلاعات برای شرکت پخش

سفارش مشتری به همراه اطلاعات مربوط به سفارش و موقعیت مکانی ویزیتور به صورت انلاین (اینترنت سیم کارت بازاریاب یا شبکه وای فای) برای شرکت پخش ارسال می شود. نرم افزار دستیار بازاریاب دیکام بگونه ای طراحی شده است که در هنگام ارسال یا دریافت اطلاعات فاقد خطا بوده و در صورت وقوع هرگونه خطا در ارسال اطلاعات در خواست ارسال مجدد می کند.

Study Information

بررسی اطلاعات دریافتی

سفارش و دیگر اطلاعات ارسالی توسط ویزیتور توسط نرم افزار مرکزی دستیار بازاریاب ( نرم افزار تحت وب ) دریافت شده و مدیران می توانند به بررسی این اطلاعات بپردازند. سفارش گرفته شده در صورت تایید بصورت اتوماتیک و بدون نیاز به ورود دستی به نرم افزار حسابداری مالی ارسال می شود . دیگر اطلاعات مربوط به فروشنده از قبیل گزارش مسیر و موقعیت جغرافیائی و پیام ها در بخش های دیگر نرم افزار قابل مشاهده و بررسی هستند.

Reporting and Analysis

گزارش گیری و تحلیل

مدیران شرکت های پخش می توانند بر اساس سفارش های مشتریان و اطلاعات دریافت شده از فروشندگان ، و سایر امکانات موجود در نرم افزار به تحلیل اطلاعات فروش شرکت خود بپردازند

پخش و توزیع را به روش دیکام امتحان کنید

به تمامی اطلاعات کسب و کار خود دسترسی داشته باشید و هیچ تصمیمی را به شانس واگذار نکنید 

Call Now Buttonتماس بگیرید.

دیکام همراه مطمئن شما

برای مشاهده دمو محصولات ، درخواست همکاری و یا مشاوره  فرم زیر را پر کنید 

دیکام همراه مطمئن شما

برای مشاهده دمو محصولات ، درخواست همکاری و یا مشاوره  فرم زیر را پر کنید 

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت