راهکار هوش تجاری برای شرکت های کوچک و متوسط

 

زمانی که از هوش تجاری صحبت می شود معمولا تصورات ما معطوف به استفاده از تحلیل داده و اطلاعات در شرکت های بزرگ سوق پیدا می کند . شرکت هایی که تعداد زیادی پرسنل دارند و می توانند بودجه های سنگینی را برای استفاده از نرم افزار های پیچیده و استخدام نیروهای متخصص صرف کنند.

 

 

اما واقعیت چیست؟

 

اگر کسب و کاری کوچک و متوسط را اداره می کنید حتما مطلب زیر را مطالعه کنید .

 

ما به شما نشان می دهیم تصوری که از هوش تجاری و تحلیل داده شکل گرفته است تا چه اندازه دور از واقعیت است و هوش تجاری چگونه می تواند شرکت و کسب و کار شما را متحول کند .

shaking hands 01
small business

شرکت های کوچک و متوسط موتور محرک اقتصاد و جامعه

شاید تا ده سال قبل در سطح جهانی موضوع بالا صحت داشت و استفاده موثر و کامل از مزایای هوش تجاری منحصر به شرکت های بزرگ بود. شرکت های که می توانستند منابع انسانی و مالی مورد نیاز برای اجرای پروژه های هوش تجاری را تامین کنند .

 

امروزه این موضوع به شکل محسوسی تغییر کرده است . واقعیت این است که تاثیر شرکت های کوچک و متوسط بر اقتصاد ، فرهنگ و اجتماع ارائه دهندگان راهکارهای هوش تجاری را  ملزم کرده است تا خود را با نیاز بازار تطبیق دهند.

 

در حال حاضر تمرکز بسیاری از ارائه دهندگان نرم افزار  در سطح جهانی بر براورده کردن نیازهای شرکت های کوچک و متوسط معطوف شده و استفاده از سرویس های هوش تجاری به امری کاملا عادی و فراگیر تبدیل شده است

شرکت های کوچک و متوسط چه مشکلاتی در مسیر استفاده از هوش تجاری داشتند ؟

دیکام راهکاری برای استفاده از هوش تجاری

هوش تجاری امروزه در سطح جهانی توسط شرکت های کوچک و متوسط به صورت روزانه و روتین استفاده می شود و به آنها کمک می کند تا کسب و کار خود را رونق دهند .

 

شرکت پدیده ارتباطات پویا ( دیکام ) ارائه دهنده راهکار هوش تجاری بر اساس نرم افزار بومی خود است که به شرکت های داخلی در هر سطحی که باشند اجازه استفاده از قابلیت های بلقوه و فوق العاده هوش تجاری را می دهد .

شرکت فناوری اطلاعات دیکام

آنچه دیکام ارائه می کند

cost save 01

هزینه مالی پایین

ارائه بسته های قیمت گذاری مقرون به صرفه برای شرکت های کوچک و متوسط تا بدون نگرانی از هزینه های مالی از امکانات هوش تجاری استفاده کنید.

people

پیاده سازی آسان

شرکت های کوچک که واحد IT بزرگی ندارند و حتی شرکت های فاقد واحد IT نیز می توانند از هوش تجاری دیکام به صورت موثر استفاده کنند

Spiral Spring

انعطاف پذیری و عدم پیچیدگی

طراحی بر اساس نیازهای کاربران تجاری .سادگی طراحی و تجربه کاربری فوق العاده استفاده از هوش تجاری را برای تمام پرسنل شرکت ممکن می کند

support bb

پشتیبانی کامل

مشتریان ما پشتیبانی کامل دیکام را در تمام مراحل استقرار و استفاده از نرم افزار دارند. مجموعه دیکام تعهد دارد تا موفقیت پروژه های هوش تجاری را تضمین کند.

data unlock 02

دسترسی کامل به اطلاعات

قابلیت استفاده در تمام دستگاها اعم از موبایل ، تبلت و دسکتاپ ، راهکار هوش تجاری دیکام دسترسی به اطلاعات را در تمام سطوح سازمانی و در هر نقطه ای ممکن می کند

Scalable bb

نرم افزار قابل توسعه

هوش تجاری دیکام امکان توسعه پذیری بر اساس خواسته های مشتری را دارد و از انعطاف زیادی برای رفع نیاز های واقعی شرکت ها برخوردار است.

مزایای استفاده از هوش تجاری برای شرکت های کوچک و متوسط

هوش تجاری را با ما تجربه کنید 

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

منتظر تماس شما هستیم 

دیکام همراه مطمئن شما

برای مشاهده دمو محصولات ، درخواست همکاری و یا مشاوره  فرم زیر را پر کنید 

دیکام همراه مطمئن شما

برای مشاهده دمو محصولات ، درخواست همکاری و یا مشاوره  فرم زیر را پر کنید 

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

تماس بگیرید.