سیستم رهگیری موقعیت جغرافیایی GPS در سفارشگیر آنلاین دیکام

شرکت های توزیع و پخش کالا به علت گستردگی جغرافیایی حوزه کاری و پراکندگی مشتریانشان نیاز به بستری مناسب برای ذخیره ، مدیریت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مکانی و جغرافیایی دارند. در نرم افزار دستیار بازاریاب دیکام امکاناتی در نظر گرفته شده است تا مدیران صنعت پخش بتوانند اطلاعاتی که با موقعیت مکانی مشتری و فروشنده در ارتباط است را مدیریت کنند .

نرم افزار دستیار بازاریاب دیکام امکانات متعددی را برای قابلیت مکانیابی و استفاده از GPS در فرآیند کاری شرکت های پخش و توزیع کالا در نظر گرفته است .

joghrafya 1

نگهداری سوابق اطلاعات رهگیری شده در پنل مدیریتی دیکام

رهگیر آنلاین :

برای مدیران شرکت های پخش با استفاده از این قابلیت می توانند در شرکت یا حتی خارج از محیط شرکت (بدلیل تحت وب بودن نرم افزار) موقعیت مکانی فروشندگان و کاربران خارج از محیط سازمان را به دقت رصد کرده و مشاهده کنند .

 

در قسمت تنظیمات این بخش می توان بازه زمانی ارسال و نمایش موقعیت فعلی کاربران روی نقشه را بدلخواه مشخص نمود .این بازه زمانی می تواند در فواصل کوتاه تر از دقیقه یا بیشتر از آن تعریف شود.

تعریف شیفت کاری :

در این قسمت از نرم افزار مدیران شرکت های پخش قادر خواهند بود که برای فروشندگان و توزیع کنندگان  و هر کاربر نرم افزار که حوزه فعالیت او خارج از محیط سازمان باشد یک شیفت کاری متشکل از بازه زمانی مشخص (مثلا ا صبح لغایت 5 بعد از ظهر ) تعریف کنند  و در این شیفت کاری مکان ها و مسیرهای طی شده توسط کاربر را رصد کرده و مورد بررسی قرار دهند .

 

امکان تعریف شیفت های کاری مختلف با بازه های زمانی متعدد در نرم افزار در نظر گرفته شده تا کاربر فقط در زمان های مورد نیاز و ضروری مورد رهگیری قرار گیرد.

 مدیران شرکت های پخش قادر خواهند بود تا سوابق مسیرها و نقاط مکانی طی شده توسط کاربران در خارج از شرکت را  مشاهده و مورد بررسی قرار دهند. حفظ و ذخیره این اطلاعات در نرم افزار بصورت نامحدود می باشد و حذف آنها تنها توسط مدیران شرکت های پخش امکان پذیر است .

نقطه گذاری بر روی نقشه

دستیار بازاریاب  دیکام امکان ثبت انواع نقطه گذاری دستی و اتوماتیک بر روی نقشه را دارا است .

 نقطه گذاری دستی توسط فروشنده برای تعیین موقعیت مکانی مشتری روی نقشه بکار می رود .نقطه گذاری اتوماتیک توسط خود سیستم برای ثبت مواردی مثل  موقعیت مکانی سفارش گرفته شده یا موقعیت ویزیت ناموفق و موقعیت مکانی ارسال سفارش بکار می رود . تمامی این نقاط با رنگ بندی متفاوت از هم روی  نقشه نمایش داده می شود .

1 2
Call Now Buttonتماس بگیرید.

دیکام همراه مطمئن شما

برای مشاهده دمو محصولات ، درخواست همکاری و یا مشاوره  فرم زیر را پر کنید 

دیکام همراه مطمئن شما

برای مشاهده دمو محصولات ، درخواست همکاری و یا مشاوره  فرم زیر را پر کنید 

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت